| OanăMădălina170101 a întrebat:

Buna
as vrea sa mi recomandati niste seriale cu si despre mafie/actiune pe care voi le ati vazut si v au placut. eu am vazut doar un serial tailandez de genul, numit once upon a time in my heart, care mi-a placut mult, in caz de cineva cunoaste serialul. as vrea niste recomandari in directia asta, amestecat si cu dragoste s-a.m.d. va rog nu seriale spaniole sau chineze/japoneze! in rest accept orice

va multumesc

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Power,McMafia,Gomorra,The Sopranos, Sons Of Anarchy, Lilyhammer, Gang Related, Magic City, Peaky Blinders, Mob City (mini-serie), Mayans M.C., Suburra - La serie

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Peaky Blinders, trebuie sa-l vezi.

| J0B0MAT a răspuns:

Peaky blinders

| urlsalkf a răspuns:

Prison Break