| daniEL88 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un film bun? nu ma intereseaza filme super cunoscute, auzite de 100 de ori despre ele, ci ceva actiune, thriller chiar daca is mai vechi de prin `95-prezent. Rog mult sa nu imi recomandati de alea cu aia de se pupa si se despart si intotal au varsta de 28 de ani, sau cu 5 in padure ce mor pe rand si ramane un cuplu, nici cu vampiri, hannah montana sau "30 centi". Merci de recomandari si sper sa imi ziceti ceva bun. Dau si fundita de va incalzeste!

Răspuns Câştigător
| Rubi91 a răspuns:

Léon (1994) E mai vechi cum ai cerut. Este Gen:

Thriller | Drama | Crima/Politist

fundita?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| daniEL88 explică:

Le-am vazut pana acum...altele?

| daniEL88 explică:

Mda.cam asa caut Clau. merci dar l-am vazut, cel putin ai stiut cam ce caut. Iti dau funda, daca mai stii un altul bun spune-mi te rog.

| Rubi91 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme-actiune/1997/

http://www.cinemagia.ro/filme-actiune/1996/

Uite-te pe aici, din astea toate trebuie sa fie unele interesante pe care nu le-ai vazut! Pwp

| Alex_4373 a răspuns:

Eu nu recomand un film ci recomand mai multe : Chucky ( partea a cincea e super ), Knowing, Orfan etc... Daca chiar vrei sa iei mai mult poti lua de pe www.iplay.ro.