| daniEL88 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un film mai vechi insa care sa aiba poveste si sa fie bun? actiune as dori sa fie...(nu ma intereseaza seriale sau prostii cu vampiri, adolescenti care invata sa se sarute sau hannah montana rapita de extraterestii) multumesc

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Incearca Salt, Jurnal de bord, The dark knight, Death Race, Inception, Premonation, Transformers, Taken, The exorcist...-toate sunt de actiune, nu prea vechi ce-i drept, doar The exorcist(1973), dar sunt super filmele.
Vizionare placutahappy

2 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/......ozie-4124/ Leslie Nielsen a facut cele mai bune filme! Daca ti'a placut filmul, are si patea a 2-a si a 3-a.acum nu situ, e mai multa comedie, dar si actiune. Te vei distra pe cinste eu am ras cu lacrimi :)

| daniEL88 explică:

... le-am vazut pe astea pana acum, multumesc bune recomandari