| mamaender3210 a întrebat:

Îmi poate spune cineva când apare Suicide Squad? Și Furios și iute 9? Am auzit că furios și iute va apărea anul viitor, dar de Suicide Spuad nu știu nimic.

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

In 2020 amandoua.

| aXy99 a răspuns:

Daca scrii Furios si iute de ce nu si Echipa sinucigasa? Daca nu gasesti pe google o data certa, inseamna ca nu s-a anuntat inca.

| ziftode a răspuns:

Suicide Squad a aparut deja in 2016, DAAAA, sunt sigur de asta
ai vrut sa spui partea a doua, conform gugal in 2020
ff9 tot in 2020, tot conform gugal

deci ai auzit aiurea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furios si Iute 9 va fi lansat pe 20 Aprilie 2020. Dar cum am citit pe internet, in a noua parte regizorii vor sa il aduca din nou in film pe Brian O'conner ( rol interpretat de Paul Walker care a murit in 2013 ). In a saptea parte i-au facut iesire actorului "ca fiecare pleaca pe alt drum" si vezi Doamne, acum vor sa il bage din nou in film pentru ca el nu a murit si in film. Iar ca se s-a inteles din partea a saptea este ca Brian O'conner doar pleaca intr-o calatorie si ca nu a murit.

O mare prostie made Universal Studios si ajung la concluzia ca studiourile si regizorii filmului cam profita de imaginea actorului pentru a aduce profit. Oricum, fara Paul Walker filmul nu are farmec.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Erau prieteni buni intre ei, cam toti membrii din cast. Se intalneau si in timpul liber, isi faceau vacantele impreuna, se cunosteau familiile intre ele. Nu cred ca e vorba de profit aici. Ci doar de faptul ca vor sa fie mentionat si el, cu toate ca a murit, sa nu moara si amintirea lui?
Oricum un film de 2 lei, nu poti sa faci frate 9 parti cu un film cu masinilaughing Adica ce sa te mai dea pe spate? Ce sa mai fie asa, sa te surprinda? niste masini care au fost arucate din avion, tunate, rastunate, facute sarituri cu ele de pe o cladire pe alta, cate parti poti sa faci despre asta? laughing) da-i naibi si fa episoade daca tot...
Si pentru ender, vezi ca pe imdb scrie exact release date-ul pentru fiecare film in parte happy Acolo gasesti prima oara orice informatie legata despre episoade, daca se canceleaza, daca se pregatesc alte sezoane, si la filme la fel happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,asa e. Furios si Iute devine film SF.

| armygirl a răspuns:

Tot la anul apare și Suicide Squad!