| ali98na a întrebat:

Imi poate spune cineva un film chiar de groaza cu vampiri? nu gen twilight

8 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Interview With A Vampire
Forest Of The Damned
BloodRayne
Bathory
Lost Boys: The Tribe
Vampyrer
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant
Daybreakers

| GothicTiamat a răspuns:

Pai daca e genu Twilight nu are cum sa fie de groaza. Un horror bun cu vampiri e " 30 Days Of Night " dar nu e cu vampiri gen fata de faina si adolescente sclifosite. E cu vampiri in toata regula care pur si simplu vaneaza oameni.

| AlexCrb a răspuns:

Blade. Sunt ceva mai vechi dar merita.

| AlexCrb a răspuns:

Nu-i bai! happy

| m3m0 a răspuns:

Let me in

| Giulia89 a răspuns:

30 Days Of Night e super tare filmul, daca nnu vrei sa mai dormi cateva zile uita-te la acesta laughing

| RETARDISME a răspuns:

The vampire diaries