| Kaennox a întrebat:

Imi poate spune cineva unde pot viziona si eu toate serialele top gear deoarece pe discovery channel sunt doar reluari(azi a inceput din nou sezonul 2) dau funda celui mai bun sitewinking (in afara de youtube)

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Iti poti face cont pe vplay si acolo poti viziona aproape orice serial vrei.Vizionare placuta.big grin

6 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Buna. Intra pe vplay la sectiunea colectii. sunt acolo toate sezoanele.

| Kaennox explică:

straight face,nu pot sa vad raspunsurile crying

| Kaennox explică:

Nu pot sa vad raspunsurilecrying

| BigBadSheep a răspuns:

Http://watchseries.eu/serie/top_gear
Aici eu văd serialele care mă interesează. Acum nu ştiu cum stai tu cu limba engleză - sunt în limba originală.