| mariatina a întrebat:

Imi povestiti cele mai faine episoade din fenomene stranii? dau FUNDA. PS: ma refer la episodul vostru preferat. povestesc si eu:

doi copii : un baietel mic si o fata s-au mutat cu mama lor si cateva zile a stat si bunica intr-o casa noua. acolo locuia spiritul unei fete care facea mult spiritism. fata statea in camera spiritului cu baiatul si in prima noapte ea a auzit cum doi oameni se certeau (erau ff departe de celelalte case). ziua s-a spart de pe TV -ul ei un bibelou. cand sa intors din sufragerie era multa dezordine la ea in camera. dupa cateva zile ea se muta in camera bunicii ei. in acea noapte mama ei auzise zgomote si in sufragerie vazuse sange pe perete. o echipa care venise sa-i ajute a trecut printr-o experienta de neuitat. un baiat dintre ei a fost ridicat in sus de acel spirit, dar pana la urma spiritul pleca si familia se muta in alta casa.

Răspuns Câştigător
| Candy a răspuns:

Acel apisod cand o fata a nascut un copil si unu l-a omorat. apoi dupa cativa ani niste oameni sau mutat acolo si ei aveau un copil asemanator cu acela.si parinti i-au pus pe copil la culkare si acela tot plangea, se auzeau zgomote puternice.parinti sau dus sa vada ce se intampla dar copilul lor nu facea nimi si aceea fantoma faceea totul.asa se intampla in fiecare noapte.
intr-o zi parinti au chemat niste experti in asa ceva.au stat acolo pana noaptea si era zgomote puternice, tipate, se spargea lucruri.la apusul soarlui experti au luat patul celui viu si acolo a pus un biberon.apoi toti sau adunat in jurul patului si au inceput sa vorbeaska. dupa cateva ore de asteptare o lumina puternika iesise din patut. atunci experti su inceput sa vorbeaska cu spiritul iar dupa aceea spiritul ia lasat i pace

fundita

3 răspunsuri:
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Ala cu un baiat care a fost zgariat de fantoma in casa lui. ca s-a dus noaptea cu maica sa in cimitir

| Seiran a răspuns:

Ala de aseara :-s

| ilinka28 a răspuns:

Ala cu ce doi colegi care se muta intr-un apartament comun si tipul devine posedat de unu' joseph si face doar porcarii iar la sfarsit apare o creatura ciudat si fata pleca...