| lolita24 a întrebat:

Salut, cum se numea episodul ala in fenomene stranii in care era o femeie. si tot vedea un baietel prin casa. prin curte. si dupa un pilot...?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu nu am dicovery si eu vreau sa vad crying

| lolita24 explică (pentru anonim_4396):

Cauta siteul peteava intra pe site. si da la cauta fenomene stranii ai tot ce vrei

| anonim_4396 a răspuns (pentru lolita24):

Ok mersi mult de tot te-am pupat :*:**:

| SMarius a răspuns:

Tare...l-am vazut si mi-am adus aminte de el.habar n-am avut ca au si nume episoadele astea! ce nume pot avea, Batrana carunta? Casa bantuita? cimitirul din beci? laughing)

| BlackDarkAngel a răspuns:

Nu stiu. Eu cand ma uit la un episod din Fenomene Stranii nu ma uit si la numele episodului! Totusi, cauta pe Google : Fenomene Stranii episoade. Nu stiu ce sa zic, mai cauta si pe youtube. Succes!