| DSGline a întrebat:

Ce fenomene stranii vi sau intamplat povestiti!
Credeti ca fenomenele stranii de pe Discovery sunt adevarate?(fundita)

Răspuns Câştigător
| Lorena_6574 a răspuns:

Salut!
Nu exista ca pe Discovery Channel, cand se spune ca vede fantoma... se filmeaza si se fac pe calculator. e o prostie, si nici eu nu cred in ele dar in viata reala se poate intampla.
Funda plzz?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca nu sunt adevarate! Poate ca unele fenomene ciudate se pot intampla in viata reala, dar acestea sunt muuuult prea exagerate si... ca sa-ti demonstrez : gandeste-te, de ce toate fenomenele incep asa :
si ei au cumparat o casa / bar sau orice altceva
Printre singurele si putinele episoade diferite a fost cel cu copiii care mergeau de Halloween in cimitir. Oh, te rog!

Nu zic ca in viata reala nu se pot intampla unele chestii. Oamenii pot visa de ex. o persoana decedata care vrea sa le transmita ceva

Doar parerea mea!