| EuILSustinePeCristi202 a întrebat:

Urmariti "Donde esta Elisa" (Cautand-o pe Elisa), in fiecare zi, de la 19:00, pe Acasa Gold?
Cei care au vazut-o anul trecut/anii trecuti (pe acasa de la 21:30/20:30), cum au gasit-o pe Elisa?

Răspuns Câştigător
| Arix a răspuns:

Da, l-am urmărit. Au gasit-o moartă.

2 răspunsuri:
| SERIALS a răspuns:

Eu am vizionat pina la ep 49 in rusa si m-am oprit sad din cauza lipsei de timp

| razvan5981 a răspuns:

Mai tii minte raspunsul http://www.tpu.ro/......s-4-funda/ poti sa imi trimiti un mesaj privat cu id-ul tau de mess pls? ca si eu vreau jocul
foarte mult