| Fashion a întrebat:

Buna!
cine imi explica si mie mai detaliat cum se termina „donde esta elisa"? adica „cautand-o pe elisa"? am vazut eu ceva in final ca erau toti fericiti si ca au aruncat niste petale de flori in piscina si au spus „por elisa" si apoi toti radeau, erau fericiti dar totusi elisa era moarta! cine imi povesteste cele mai importante chestii din film si finalul mai detaliat si sa-mi raspundeti si la intrebare cu petalele! promit funda!

7 răspunsuri:
| piciuk a răspuns:

Pai nici noi nu stim.filmul se difuzeaza in acelasi timp si ritm ca si la tine acasa.

| piciuk a răspuns:

Am tot dreptul sa raspund la ce intrebare vreau.fiecare are dreptul la opinie. daca iti convine, bine, daca nu, tot asa.

| Fashion explică:

Piciuk, am intrebat pentru cei care au vazut telenovela pe you tube sau pe alt site! nu te-am intrebat pe tine sau pe altii care nu stiu! daca stiai raspunsul, raspundeai, daca nu, nu raspunedeai! ce-i asa greu?

| Fashion explică:

Da, ai piciuk dar nu te-am intrebat pe tine in special!

| Cineva_7121 a răspuns:

O gasesc pe Elisa aproape moarta. Incearca sa o salveze dar ea moare. Totul cade pe Bruno, Unchiul ei cu care ea avea o relatie pasionala. Cecilia face in asa fel incat sa dispara toate probele si Bruno scapa. Cineva o vede pe Cecilia cand arunca pistolul in apa, iar Cecilia o omoara pentru a nu se afla. Totul i-a o intorsatura ciudata. De fapt Cecilia era cea care o rapise pe Elisa si trasese in ea. Bruno moare din cauza Ceciliei. Cecilia inebuneste de tot. Parinti Elisei se depart si CRED ca Mama Elisei ramane cu politistul care rezolvase cazul. Aceasta e povestea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar astazi m`am uitat pe YouTube; am vazut ca pana la urma o gasesc. dar a aratat o secventa [la sfarsit] ca o inmormanteaza:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zZCu9_RURxs&feature=related aici vedeti finalul ...si pe mine ma cam enerva se miscau prea incet cu filmul si nu mai aveam rabdare. dat find toate telenovelele se termina la fel:)