| Adelina1994 a întrebat:

Imi puteri recomanda niste seriale bune, serioase. (si cand spun serioase nu ma refer la Vampire diarys, Gossip Girl, Pariu cu viata chatterbox etc. ) un serial captivant, interesant. love struck fuunda love struck

5 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Lost (captivant, interesant, straniu)

The Sopranos
CSI
House MD
Grey's Anatomy
Breaking Bad
Mad Men

| ayumu a răspuns:

Leverage
White Collar
The listener

| Ruxiire a răspuns:

Te poti uita la Mediumul sau la Mesaje de dincolo ( astea sunt cu fantome.) Eu m-am uitat la ele si mi se par interesante. Sau daca vrei ceva mai linistit, de poti uita la " Al saptelea cer " (nu este telenovela). Sper ca te-am ajutat

| Chrristinee a răspuns:

True Blood ( e un serial destul de infricosator, pervers, captivant si sunt sigura ca nu o sa te mai saturi de el).

| Adic45 a răspuns:

Eu ti-as recomanda "Lie to me" sau "Californication"

Întrebări recente