| MissD a întrebat:

Mi-ati putea recomanda un serial captivant cu adolescenti/tineri? ceva gen gossip girl sau ceva de genuhappy

8 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

One Tree Hill. Sau The Vampire Diaries. Ori Supernatural. Sau 10 Things I hate About You. Imposibil să nu îţi placă!

| desisdana a răspuns:

Vampire diaries
pretty little liars
scrubs
one three hill
Supernatural
10 things i hate about you
Boys over flower

| annonnimus a răspuns:

One tree hill. Eu azi am inceput sa ma uit la el. Este interesant, dar nu cred ca mai bun decat Gossip Girl. big grin

| GabyZarny a răspuns:

Greek / blue mountain state / hellcats

| Simplicity a răspuns:

Buna )
poti privi serialul pretty little liars, vampire diaries (in caz ca nu l-ai privit), 90210 ( la fel e foarte interesant) supernatural))
bafta

| kiba a răspuns:

Greek e ceva gen numai ca se petrece altfel si cel putin mie mi-o placut mai mult asta decat gossip girl e cam prea previzibil big grin

| Adliii a răspuns:

Pai eu iti recomand filmu Pretty Little Liars

| Valenttina a răspuns:

Pai nu stiu eu as recomanda. Wild child,Monte carlo,Mean girls, American pie, 10Things i hate about you. Poti incerca Amurg, harry potter. funda?:*