| Lighto a întrebat:

Imi puteti da niste sugestii de filme misto? prefer drama actiune big grin

7 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Cauta pe www.divzonline.biz :P
filmele sunt puse pe categorii, o sa iti vina usor sa le gasesti :P
daca ai un film pe care vrei sa-l vezi, ii dai search la "cauta" si vezi daca e filmu' pe site. daca nu, fa-ti cont si poti face cerere :P

| dot a răspuns:

The boondock saints 1 si 2! genial!

http://www.youtube.com/watch?v=lu0I2eWe_dY

| Byclick a răspuns:

Baiatul cu pijama vargata. Genial

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Drama: A walk to remember.

E vorba de o fata cuminte care iubeste un golan.
Tipului ii ia mult sa lase golaneala si sa sa-si dea seama ca o place.
Cand se combina afla ca tipa are cancer, intr-un final ea moare. sad

Am plans la acest film. sad

Actiune( mai mult horror): Resident evil. E vorba de un virus, care mutileaza oamenii si ii face sa simta nevoia sa se hraneasca si le cresc unghiile. Pf, e prea horror.Are mai multe parti. Pup.

| Daniel TM a răspuns:

Because Of Winn-Dixie [2005]

Chestnut Hero of Central Park (2004)

Freedom Writers [2007] DVDrip

Hachiko - A Dogs Story [2009] DVDrip

The Ron Clark Story [2006]

Elina [2002] DVDrip

Flywheel(2003)

I Am David [2003]

The Boy in the Striped Pyjamas [2008] DVDrip

The Secret Garden [1993] DVDrip

The Ultimate Gift [2007]

Flicka (2006)

Places in the Heart [1984]

Câteva dintre filmele acestea le gasesti pe site-ul:
www.christianmovies.eu
Vizionare placuta!

| Aerosmith a răspuns:

My sister's keeper, thirteen. Requiem for a dream, The Pianist etc

| ♥G'eorgik a răspuns:

Drama: "O fata deşteapta" love strucklove struck