| cristiana1234 a întrebat:

Imi puteti da va rog rezumatul pe scurt de la,, florin scrie un roman" am nevoie urgenta!
care imi raspunde corect si repede are FUNDA

3 răspunsuri:
| cristiana1234 explică:

Ati putea va rog daca pueti sa imi dati si unde incep momentele subiectului? fac singura daca e da nu stiu unde incepe intriga si celalalte... mersi

| scalaru a răspuns:

Daca nici intriga nu stii unde incepe, eu zic sa te apuci de pe acum se striptease.

| cristiana1234 explică (pentru scalaru):

Daca nu stii nu raspunde! ieri dabea am invatat momentele subiectului, scuze ca nu le-am inteles acum ar trebui sa ma imbpusc?
ce vrei de la mine sun dabea in clasa 5-a iar doamnna ne pune deja sa facem pe momentele subiectului si sa citim pe saptamana cate o carte.

na ca mam si enervat rolling on the floor