| BuLaNNNeL a întrebat:

Imi puteti face o lista cu cele mai șocante si interzise filme in diferite țări?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.imdb.com/list/ls050968693/
Ai grija la ultimul totusi, eu n-as avea tupeu si ar mai fi Mother!, la fel, se joaca cu nervii tai de nu-ti mai revii prea curand.
The Green Inferno si A Serbian Movie ar mai fi.

| BuLaNNNeL explică (pentru Sn4k3):

Ala cu Justin Bieber Never say never si recenzia de la finalul descrierii e caterinca, nu? laughing. Green inferno si mai ales serbian film slabe rau.

| Sn4k3 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Iti dai seama laughing, cu mother! nu am glumit, grija cu nervii la filmul ala daca te uiti. Cat despre celelalte doua, nu le-am vazut, doar am auzit ca-s mai scarboase de fel. Martyrs si The Human Centipede sunt cele mai cunoscute.

| BuLaNNNeL explică (pentru Sn4k3):

Http://m.imdb.com/title/tt5109784/ la asta te referi, nu?
Chiar acum il bag, sa vedem ce stie :)). Mersi.

| Sn4k3 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Nu cred ca o sa mai vrei sa-mi multumesti dupa ce-l vezi laughing

16 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Uite câteva filme care știam că au fost interzise :
-Dead Pool (a fost interzis în Coreea )
- Masacrul din Texas (tot în Coreea )

| BuLaNNNeL explică (pentru FaraNumePls):

Mersi, dar astea-s "jucării". Ceva pe partea horror sau "psihopate" gen: a serbian film, cannibal holocaust etc. Am cautat si eu pe Youtube, toate topurile cu astfel de filme le-am văzut. Ma intreb daca mai exista si altceva, ceva sa ma faca si pe mine "atent" laughing

| FaraNumePls a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Vezi că anul asta apar niste filme noi laughing mai ai o șansă laughing

| FaraNumePls a răspuns:

Șocante nu stiu... Cred că alea cu canibali. Era un film - documentar despre niște canibali care mâncau ce prindeau. Dar numele îmi scapă acum. Oricum era destul de nasol acel "film".

| DarkAndDreary a răspuns (pentru FaraNumePls):

Cannibal Holocaust

| FaraNumePls a răspuns (pentru DarkAndDreary):

Da, asta era. Mersi :*

| Cojocaru_Florin_1997 a răspuns:

Elefantelul verde(green elephant), tara de origine-Rusia
Spor!