| Wordofthat999999 a întrebat:

Imi puteti spune doua filme horror care sunt interzise si socante plus inca doua filme cu arte martiale care sa contina efecte speciale bune gen "lady bloodfight" si serialul "into the badlands".

Răspuns Câştigător
| teo530 a răspuns:

Filme: the maze runner 12(sunt 5 volume dar 4 și 5 am auzit că nu vor mai apărea film).
Filme horror: sleepy hollow, oase fragile, the urbon, Mesagerii 12, Shutter, Slender man, a quiet place, the Meg, necunoscuții: prădătorii din noapte, nu nu stinge lumina, Sinister 12, Dead silence, Oculus, ouija 123, the gallows, Insidious 1234, the ring 0123, mama 12, The woman in black 12, the shock labyrinth, i split your grave, the babadok, pădurea, the boogeyman 123, the grudge 123, jeppers creppers 123, wrong turn 1234567, Annabelle 12-the conjuring 123(3 când va apărea)-the nun(e mai slab că celelalte), the univited. Cele cu liniuță între ele au legătură.

| Wordofthat999999 explică (pentru teo530):

Hmmm interesant... desi majoritatea sunt vazute din lista ta dar obs ca sunt unele care nu le-am vazut. O sa ma interesez si de cele pe care nu le-am vazut din lista asta. Mersi!

| teo530 a răspuns (pentru Wordofthat999999):

N-ai pentru ce.

| teo530 a răspuns (pentru teo530):

Maze runner are 3 filme. Scuze acum am văzut că am greşit.

8 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Refuză să urmărești filme horror. Acestea te vor afecta emoțional mai târziu. Vei tresări în timpul somnului și te vei speria chiar și de o frunză. Vei putea avea atacuri de panica și claustrofobie. Reține că tot ce vedem și auzim, chiar dacă uităm, ele rămân înmagazinate pentru totdeauna în subconștientul nostru și se vor manifesta urât. Viața noastră va fi serios afectată; și asta din pricina plăcerilor nesănătoase.
Iar fără vină, copii noștri se vor naște cu astfel de probleme.
Totul are o cauză și un efect, chiar dacă efectul poate apărea peste ani sau îl va moșteni copii.

| Sn4k3 a răspuns:

Filme horror:
Evil Dead
The Conjuring 1-3
The Exorcism of Emily Rose
The Taking of Deborah Logan
Oculus
The Autopsy of Jane Doe
Filme cu arte martiale:
Undisputed 2-4
Never Back Down 1-3
Kickboxer 1,2( Vengeance/Retaliation)
Fighting
Blood And Bone

| Alexuţ02 a răspuns:

Http://procinema.ro/......erate.html

Alege de aici, eu unul nu sunt adeptul unor astfel de filme, abia am citit ce scria pe acolo dar să mai şi văd secvenţe.

| Justme1997 a răspuns:

Interzise, socante: the human centipide 1, 2

| Wordofthat999999 explică (pentru Justme1997):

Am vazut 1 si 2... fukk majoritatea filmelor de genu am vazut.