| Antonia23K a întrebat:

Îmi puteți recomanda niște documentare despre cum va arata comunicarea în viitor?(yt, Netflix etc)

Răspuns Câştigător
| Seba2013 a răspuns:

Programarea este interesanta. Noi avem undele cerebrale alfa, beta, delta si theta. Asa cum soarele ne comunica unde asa se intampla si in creierul nostru un tip de comunicare. Neuronii se comunica prin electricitate. Insa cum se genereaza, cum iasa din neuroni (generatoare electrice, depozitare), ce frecventa este mai buna si la ce intensitate se ard asa ca la electricitate, doar electricistii, programatorii si neurostiinta stie. Sau in ce geometrie este mai bine sa se activeze. Acum apar aia speriati de bombe care spun ca totul este un matrix ci nu libertate. Astia care programeaza limbajul placilor de la calculator cred ca isi dau seama de multe lucruri.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înțelegi prin comunicare?

Răspuns utilizator avertizat