| RamonR a întrebat:

Imi puteti recomanda niste filme asemanatoare cu Titanicul ( o poveste frumoasa de dragoste terminata nu tocmai fericit, ca in Titanic )?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poseidon (2006)
http://www.cinemagia.ro/filme/poseidon-12125/

Britannic (2000)
http://www.cinemagia.ro/filme/britannic-9210/

Al Șaselea Simț (The Sixth Sense), 1999
Misterul Libelulei (Dragonfly), 2002

| faramatania a răspuns:

The Curious Case Of Benjamin Button (2008),Love In The Time Of Cholera (2007),Random Hearts (1999)

| Jipa95 a răspuns:

Ce-as putea sa-ti recomand este Divergent ( 2014 ) sper sa-ti placa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trei metri deasupra cerului
The notebook
Pompeii

| dana12848 a răspuns:

If only, sweet november, 3 metri de asupra cerului, the notebook, bad theacher, Love and other drugs, dear john. fime buna ..nu o sa-ti para rau daca le vezi... Vizionare placuta te pupp:*

| Lorenuta2000 a răspuns:

Romeo si Julieta?

| RamonR explică:

Multumesc pentru raspunsuri big grin.