| Aloneangel10 a întrebat:

Îmi puteți recomanda niște seriale cu vampiri?
Am văzut The Vampire Diaries și sunt la zi la The Originals. Aș vrea ceva asemănător.
Fără American Horror Story și Teen Wolf. Am văzut primele sezoane și nu mi-au plăcut.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

True Blood, Buffy The Vampire Slayer, Being Human, From Dusk Till Dawn: The Series (2014-),Hemlock Grove, Lost Girl, Bitten, The Strain, Supernatural, Valemont (mini-serie)//Midnight, Texas (24 Iulie 2017), Clash Of The Vampires (7 Iulie. 2017)//

| user123654 a răspuns:

Încearcă „True Blood". Nu am vizionat serialele menționate de tine, deci nu știu dacă sunt asemănătoare, însă la „True Blood" întâlnești o atmosferă mai aparte. Poate îți place.