| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune cum se termina Teresa? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| xGyAx a răspuns:

Si eu ma uit la teresa si am vazut finalul pe NET.Mariano o sa se casatoreasca cu Aurora.Pe Teresa o sa o paraseasca toti pentru ca si-au dat seama cat e de rea si o sa ramana singura, regretand. Juanita s-a casatorit cu tatal Aurorei si i-a devenit mama.Jonny a ramas impreuna cu nepoata sefului de la atelier, iar Esperanza a avut un copil si s-a casatorit cu doctorul.Cam atat stiu. Sper ca te-am ajutat.PAAhappy

3 răspunsuri:
| Azalea a răspuns:

De ce nu te uiti pe youtube?

| Diiutsa a răspuns:

Teresa ramane cu Arturo (divorteaza de Fernando, care era iubitul surori lui Arturo pe care i l-a furat); Aurora ramane cu Mariano

funda?batting eyelashes