| Anonimity a întrebat:

Salut, imi puteti spune va rog cand incepe sezonul urmator din The Vampire Diaries?

Răspuns Câştigător
| ILoveWeekends a răspuns:

Sezonul 5 apare pe 11 oct 2013 vinerea si The Originals (daca esti interesat si de asta) pe 16 oct-sez 1

2 răspunsuri:
| gratie a răspuns:

Pentru The Vampire Diaries sezonul 5 apare pe 11 octombrie 2013 (asta pica intr-o zi de vineri). Este foarte frumos eu l-am vazut deja la verisoara mea ca re sta in Anglia pentru ca acolo a aparut din 2012. Sper ca te-am ajutat:*

| Anonimity explică (pentru gratie):

Esti norocoasa ca l-ai vazut deja!
Multumesc