| georgy237 a întrebat:

Imi puteti spune niste filme cu vampiri dar nu de groaza intr-un fel ca The Vampire Diaries;

Răspuns Câştigător
| smileforme01 a răspuns:

Academia Vampirilor, The Twilight Saga, Vampire Diaries...nu s-au scos foarte multe filme cu vampiri. poti sa te uit si la Pretty Little Liars(daca esti fata), Glee.happy

1 răspuns:
| alexandra134 a răspuns:

Pai,nu stiu daca te-ai uitat, dar ar fi The Twilight Saga...sunt vreo 4 filme(prima parte din ultimult film a aparut in noiembrie 2011 si o sa apara si ultima parte anul asta tot in noiembrie de abia :()Primul film a aparut in 2008 si daca vrei sa te uiti, in cazul in care nu ai facut-o deja... Iata une poti vedea primul film: http://www.filmede10.net/....../3-1-0-317