| cristinicamititica a întrebat:

Imi puteti spune niste filme sau carti in care ati intalnit personaje care au calatorit prin desert? spuneti-mi pentru fiecare cate un pericol sau o situatie dificila prin care au trecut.

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

Am intalnit intr-un serial personaje ce locuia in desertul Taklamakan si s-au confruntat cu nisipuri miscatoare, erau o fetita si mama ei adoptiva sa zicem nu era mama naturala dar asta e alta poveste, fetita a scapat cu bine dar mama ei adoptiva a fost inghitita de acele nisipuri miscatoare

1 răspuns:
| analoveskorea a răspuns:

Locuiau*
Multumesc pentru funda!