| Andreea452 a întrebat:

Imi puteti spune niste filme/seriale cu vampiri, varcolaci chestii de genu puppy dog eyes?

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale:
The Vampire Diaries
The Originals
True Blood
Teen Wolf
Hemlock Grove
Lost Girl
The Gates
The Fades
The Walking Dead (zombie)

| Niklauss a răspuns:

VampireDiaries, TeenWolf( iti recomand Teen Wolf este un serial foarte tare cu varcolaci mie imi place foarte mult astept cu sufletul la gura urmatorul sezon ). Sper ca te-am ajutat Funda?

| Salahadin73 a răspuns:

Let me in.

| kitishor a răspuns:

The vampire diaries, Saga amurg. Twilight, true blood...
Thriller. Horror

| mssch a răspuns:

Teen wolfs, underworld(toate cele 4 filme), Priest, Transylmania(comedie),
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant (am citit cartea si mie mi s-a parut ok, insa filmul nu l-am vazut), Van Helsing (nimic special, un film ok),
The Wolfman.

| enTine a răspuns:

The vampire diaries
True blood
Twilight (da nu e serial)

| biancamaria15 a răspuns:

Buna! Eu stiu urmatoarele filme care mie mi-a placut, filmele "the vampire diaries", "saga amurg", "true blood", "interviu cu un vampir"... si mai sunt, dar mie astea mi-au placut. Sper sa iti placa si tie. O seara frumoasa!

| anaduls a răspuns:

The vampire diaries cel mai bun, sau true blood (include toate speciile)