| Zguby03 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste filme cu vampiri/varcolaci? Sau seriale ^^
Dau funda :*

8 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

The Vampire Diaries deci ti-l recomand e cel mai tare serial cu vampiri ever ^^
True Blood serial
Si interviu cu un vampir un film vechi dar foarte bun cu brad pitt si tom cruise happy

| Georgi2011 a răspuns:

The vampire diares-e super ti-l recomand trebuie sa te uiti.Aici ai si varcolaci si vampiri
Twilight Saga-astea sunt filme si sunt in numar de 4.
Eu iti recomand sa te uiti la amandoua pentru ca aman2 sunt romantice si au si multe secvente de actiune e imbinarea perfecte. Sper ca o sa iti placa

| loveyouidiot a răspuns:

Saga amurg-eclipsa, zori de zi, luna noua, amurg...desi probabil le-ai vazut

| diana2513 a răspuns:

True blood, vampires diaries, interviu cu un ampir, saga amurg, big bad walf.

| girlgonewild a răspuns:

The vampire diaries
True blood
Caprica
The vampire chronicles
Van Helsing
The Wolfman
Big Bad Wolf
Underworld:Evolution
Darkwolf
Never cry werewolf
Eu le-am vazut cam pe toate si merita vazute.

| boogyezonn1 a răspuns:

Hotel Transylvania - Iti spun merita vazut e o animatie extraordinara si e cu vampiri
fundita?big grin

| ioioionut a răspuns:

Un film tare cu vampiri este si Blade. Merita vazut

| claudiaC a răspuns:

True blood si vampires diaries. Sunt seriale