| Laura0Lory a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva filme de groaza noi? va rog! fundahappy

Răspuns Câştigător
| Rape a răspuns:

-Warm Bodies (nu prea este de groaza, dar e un film bun)
-The Final Destination (este o serie de 5 filme, dar nu poti vedea decat primele 4 filme pe net subtitrate in limba romana, deocamdata, iar povestea este una originala si filmele merita vazute)
-Mama (horror rau din punctul meu de vedere)
-The Woman in Black (o poveste foarte buna, iar actorul principal este de ''no comment'')
-Chernobyl Diaries
-The Vampire Diaries (cu siguranta ai auzit de acest serial)
Poti afla mai multe despre filmele mentionate de mine mai sus pe CineMagia (http://www.cinemagia.ro/). Sper ca te-am ajutat! :)

| Laura0Lory explică (pentru Rape):

Mersi mult. foarte frumoase..mama si the woman in black le-am vazut si the vampire diaries il stiu ast noul sezon. oricum mersi mult

| Rape a răspuns (pentru Laura0Lory):

Nu ai pentru ce! happy

4 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Home Sweet Home
Stranded
Evil Dead
The Last Exorcism Part II
Dark Circles
Texas Chainsaw 3D
Dark Skies
Astea sunt noi, din 2013.
Mai ai Dracula, American Mary, Sinister, The Grudge ( toata seria ), Amprenta Mortala, Casa celor 13 fantome, Freddy, Insensibles, The Final Destination, Mama.
Le poti urmari pe toate online, gratis si subtritate pe divxonline.bzi.
Vizionare placuta!

| Laura0Lory explică (pentru Sadop):

Mersi mult pentru filme. foarte bune