| NicK93x a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva filme in care tema "o iubire de o vara" sau ceva de genu

Răspuns Câştigător
| Mona1428 a răspuns:

Cel ami bun e the notebook! Foarte romantic, o iubire de vara.

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Hello I Must Be Going (2012),Better Living Through Chemistry (2014),The Kings Of Summer (2013)

| Lykan a răspuns:

Nu prea cunosc nici unul de genul asta dar daca vrei filme de dragoste uitate la luna de miere in familie cu adam sandler

| vLooM a răspuns:

Uite aici un link cu filme sper sa-ti placa.
http://www.cinemagia.ro/liste/cele-mai-bune-filme-de-dragoste-5261/