| PisicutzaTha192 a întrebat:

Imi puteti spune un film de animatie? de exemplu: Minion

Răspuns Câştigător
| Iuliancik77 a răspuns:

Kak priruciti drakona
FUNDA?

| Noodlz a răspuns (pentru Iuliancik77):

In romana e: Cum sa iti dresezi dragonulwinking Aveam si eu de gand sa spun asta, il ador!

| Iuliancik77 a răspuns (pentru Noodlz):

Da este interesant
FUNDA?

| Noodlz a răspuns (pentru Iuliancik77):

O intrebare pentru mine big grin, practic sunt obsedata de animatie! Deci:
How to train your dragon 1&2
Big Hero 6
Bolt
Fozen(Chiar daca sunt sigura ca l-ai vazut)
Wreck-it Ralph
Brave
Tangled
The princess and the frog
Rio
Hotel Transylvania
Shrek
Rise of the Guardians
Despicable me 1&2
Si deja clasicile Disney ca:Aladdin, Alice in Wonderland, Lady and The Tramp 1&2, The little Mermaid 1&2&3, Tarzan 1&2, Beauty and the Beast, Cinderella, Hercules(1997), Sleeping Beauty, Pocahontas 1&2, Mulan 1&2, The fox and the Hound, Robin Hood, Lilo & Stitch 1&2, The Emperor's New Groove...si altele. Daca mai vrei, capul meu e plin de desenewinking Vreau sa devin animatoare

| Noodlz a răspuns (pentru Iuliancik77):

Cum am putut uita de: The Croods, The Hunchback of Notre Dame, Spirit si Up...

| Iuliancik77 a răspuns (pentru Noodlz):

Da dar da funda?