| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati si mie niste seriale cu muuuulta drama? happy Am vazut gossip, vampire, dynasty, riverdale. Preferabil sa le gasesc pe Netflix happy

6 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Dacă ți-a plăcut riverdale cred că ți-ar plăcea You. E pe Netflix.

| faramatania a răspuns:

13RW,Élite,Baby (2018-),The Alienist,Sharp Objects (mini-serie),London Spy (mini-serie),Twin Peaks,The Night Of,Mildred Pierce (mini-serie),You,Seven Seconds,Hard Sun,Fargo,Marcella,Peaky Blinders,,The Shield,, Gran Hotel, Lightfields (mini-serie), La trêve, Siempre Bruja, Kiss Me First

| NY2002 a răspuns:

De exemplu pot sa vad beyblade in romana?

| kimby a răspuns:

Hey, uite o lista cu cele mai bune seriale cu adolescenti, sigur sunt toate cu foarte multa drama https://trendygirl.ro/......escenti/50

| AlyDulcika a răspuns:

Încearcă 13 Reasons why

| Nathan458 a răspuns:

Ti-as recomanda cu credinta si super filmul, este vorba de istorie si despre o drama incredibila Secretele de la palat e super nu ce e in ziua de azi(Nu sunt de ala care crezi, urmaresc si eu Arrow, The Flash, Riverdale... Dar asta e altceva E correan happy sa stii)