| yrynica a întrebat:

Imi recomandati va rog niste anime-uri faine, care merita vazute? (Am vazut pana acum: Fullmetal Alchemist, InuYasha, Sword art online, angel beats, deadman wonderland, elfen lied, Accel World, Ao no Exorcist, Ouran High School Host Club, death note, hataraku maou-sama, freezing, si mai multe happy pe care nu mi le amintesc ).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajimu Kaigan Monogatari, Kimi Ga Nozomu Eien continuarea este Akane Maniax, Arakawa under the Bridge, Arakawa under the Bridge x Bridge, Blood+, Bokura Ga Ita, Boys Be, Chrono Crusade, DN Angel, Fruits Basket, I My Me Strawberry egg,, I"s Pure, I"s (OVA), Lamune, Love Hina, Lovely Complex, Myself; Yourself, NANA, Nodame Cantabile - Nodame Cantabile Paris - Nodame Cantabile Finale, Peach Girl, Romeo x Juliet, Princess Lover, School Rumble, Special A, Sola, Tonagura!, Toradora!, Kimi ni Todoke, Kaichou wa Maid-sama

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Grave of the fireflies

| MaliciousDeath a răspuns:

Valvrave the Liberator
Guilty Crown
Code Geass
Genesis of Aquarion si Aquarion Evol
Kuroko no Basket
K (project)
No.6
Shingeki no Kyojin
Tonari no Kaibutsu-kun
Psycho-Pass

| DanielCosmin827939 a răspuns:

Soul eater,Naruto,Naruto shippuden, One piece, D-gray man, Fairy Tail, Full metal alchemist, Bleach... Funda big grin?

| Blackkpanda66 a răspuns:

Jelly Jamm
Baby Looney Tunes
masca verde
Cei trei prieteni (film)

pentru mai multe: http://ro.wikipedia.org/wiki/Categorie:Desene_animate

Funda? =D