| Mashiro a întrebat:

Imi recomandati va rog un anime! Sa fie cu un pic de supranatural...si o poveste de dragoste...un anime tipic

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Buna.
- Clannad (2 sez)
- Air TV
- Dakara Boku wa, H ga decinai
- Dragon Crisis!
- Hiiro no Kakera (2 sez)
- InuYasha (2 sez)
- Kanon (2006)
- Natsuyuki Rendezvous
- Omamori Himari
- Sankarea
- Shingetsutan Tsukihime
- Sola
- Tasogare Otome x Amnesia

Vizionare placuta!winking

| Mashiro explică (pentru ryuu):

De fapt am vazut tote anime-urile scrise aici dar Omamori Himari nu il terminasem si ii uitasem numele. Mersi ca mi l-ai amintit.

6 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Ti-as recomanda Bakemonogatari. E cu supranatural si un pic de iubire, dar e la fel de departe de a fi tipic cum e Pamantul de Luna, dar e unul din cele mai bune.

Răspuns utilizator avertizat
| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Avatar The Last Air Airbender (E foarte cunsocut in America)
Link-ul pentru el cu toate episoadele :
http://www.desene-animate-online.net/......-date.html

| irbis a răspuns (pentru Silion_Liviu-mihai_1995):

Avatar nu e anime, e desen animat. Te rog sa nu le confunzi.