| Frontal a întrebat:

Imi spune cineva cine era tatal lui Draco Reacredinta din filmele Harry Potter?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Lucius Malfoy.

And his Mother's name is Narcissa Malfoy and they are all followers of the Dark Lord
Narcissa Malfoy is a sister of Bellatrix Lestrange who is a cousin of Sirius Black (aka Padfoot) who godfather to Harry Potter.

9 răspunsuri:
| zzzzz a răspuns:

Lucius Reacredință interpretat de Jason Isaacs

| Minks a răspuns:

Lucius Malfoy.

| Jason80 a răspuns:

Tatal lui Draco Reacredinta se numeste Lucius Reacredinta iar numele lui adevarat este Jason Isaacs big grin

| CosminRR a răspuns:

Tatal lui Draco Reacredinta era Lucius Reacredinta, iar mama lui Narcissei Reacredinta.

| Sup3rMan a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani

| andutzai a răspuns:

Buna! Draco Reacredinta este fiul lui Lucis Reacredinta si al Narcisei Reacredinta. Sper ca ti-am fost de ajutor happy.

| MihaelaMika a răspuns:

Jason Isaacs

| Nicoleta28 a răspuns:

Tatal lui Reacredinta este Lucius Reacredinta care a fos un adept al lui Cap de mort