| Pixxie00 a întrebat:

Imi spune si mie cineva niste filme horror care sa bage frica in mine? De exemplu mirrors- l-am vazut anul trecut si INCA de cate ori trec pe langa oglinda ma uit inapoi sa vad daca nu mi-a ramas reflectia in oglinda... ceva gen : the strangers sau insidious. Adica sa fie cu fantome nu cu sange. Nu vreau filme cu psihopati care omoara oameni ca : saw si 100 tears. CU FANTOME
funda

15 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pai, un exemplu destul de bunicel, este Paranormal Activity 1, nu 2, pentru ca 2 mi s-a parut o porcarie mare.
E genu de film care nu te sperie la inceput, dar te lasa cu niste "frici" in tine. Normal, asta depinde de cel care-l priveste, eu l-am vazut acum ceva timp si m-a speriat putin, dar foarte putin, dar totusi merita.
Un altul este Silent Hill, nu este cu fantome, dar are o poveste buna, nist efecte destul de bune, si pare a fi un film, nu ceva facut de un tocilar pe pcwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru MenInShadow):

Tocilar pe pc? laughing
ce treaba au tocilarii cu pc-ul? laughing

| MenInShadow a răspuns (pentru Cosmin86):

Crede-ma... un tocilar... pe pc, este foaarte enervant, si foarte periculoslaughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru MenInShadow):

Sper ca nu te referi la programatorii din IT happy

| MenInShadow a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu, in nici un caz. P'aia ii respect, si vrea sa ajung si eu ca ei, sau cel putin sa am 1% din priceperea lor, asa ca m-as insulta pe mine insumi.
Ma refer la tocilarii aia mici, slabanogi cu limba ascutita si gura mare, care pe langa faptul ca mai au si tupeu sunt si razbunatori.
La soriceii aia ma referwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru MenInShadow):

Asa da laughing
La aia iti vine sa le dai un sut cand ii vezi

| MenInShadow a răspuns (pentru Cosmin86):

Sut? Iti vine sa-i joci in picioare.
Netu mai nou este plin de tocilari d'astia, de panarame care se cred "printese", inteligente cu iq sub unitar care-si pun nume gen "Frumushika98" sau "SexyGirlLove" imaginandu-se ca sunt niste fete foarte frumoase si sexoase, cand ele inca au mucii la nas si... in alte parti...
Dar cel si cel mai rau, pustii aia de 11-12 ani de pe net, cred ca-i stii, care au invatat de curand sa injure, care sunt mari si tari pe mess, care inca se duc la mama si spun "Mami ma lasi si pe mine sa intru putin pe net" si cum intra incep cu figurile, si care au nevoie de scutece atunci cand vad pe cineva pe care l-au injurat in realitate.
Ultimii, copilasii astia sunt dupa mine ce-i mai enervanti, pentru ca nu numai ca sunt bolnavi mintal (nu cred ca poti fi sanatos daca te porti asa), dar se dau si mari dar nu iti pot face nimic.
Si aici intra si panaramele, care la fel, sunt mari si tari pe net, dar fata-n fata mai au putin si se pun in genunchi pentru a le ierta cum se cuvine (stii la ce ma refer), sau impreuna cu pustiulicii aia trimit pe altii sa te bata.
Dupa mine mai priculosi sunt tocilarii razbunatoriwinking
P'atia daca-i enervezi sunt in stare sa invete limbaj de programare, photoshop, after effects, si alte programe de editare photo si video, in asa fel incat daca vor muschii lor, sa-ti faca un filmulet de toata frumusetea pe net si sa te faca de raswinking

| ThisSummerIsZu a răspuns:

Incearca The grudge 1, 2, 3
Exorcizarea lui Emilie Rose
Exorcimul
The ring

| AriannaAri a răspuns:

Buna,
eu iti recomand:
- The ring(1, 2)
- The grudge (1, 2,3)
- Exorcismus
- The rite

Sper sa iti placa.
Vizionare placuta.

| eusicumine98 a răspuns:

Am auzit ca "exorcism of emily rose" e un film de groaza bun. Dar nu m-am uitat niciodata la el ca sa iti spun sigur happy

| darko13 a răspuns:

1.shutter(dar sa fie cel thailandez din 2004)
2.the rite
3.the exorcism of emily rose

enjoy

| Elzee a răspuns:

Drag Me To Hell [Tarata in Iad] Este un film foarte reusit dar si foarte inspaimantator! Nu am mai dormit 3 zile :O

| ElNino13 a răspuns:

Trick r treat l-am vazut aseara e destul de bun....si mai este unul ceva mai inspaimantator...my bloody valentines..ambele le gasesti onlinewinking

| ElNino13 a răspuns:

Trick r treat l-ama vazut aseara si merge...si mai este unul my bloody valentines e ceva mai infricosetor.