| StroeDenisa749 a întrebat:

Vreau si eu niste filme horror dar cu fantome. nu cu oameni care se omoara intre ei si cu papusa chucky laughing)

8 răspunsuri:
| AIexandra a răspuns:

Insidious, Cassadaga, Dark Circles...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Grudge 1, 2, 3; Evil Dead; The Ring 1, 2; The Last Exorcism 1, 2(aici e FAIL daca te-ai prins) si Dead Souls. Funda?

| NopeCheers a răspuns:

Poate ceva cu zombie, world war Z, warm boodie, open grave.

| MyGoodLife a răspuns:

Comedie de groaza! E cu fantome, cel putin cu cineva costumat in fantome. rolling on the floor.

| tudysteaua a răspuns:

The conjuring
Mama
The Others
The woman in black
sinister
the ring 1, 2
the grudge
Case 39
Ghost month
Insidious 1, 2
Mirrors 1, 2
Silent Hill 1, 2
Shutter
The unborn
Thir13en Ghosts
The Haunting in Connecticut 1, 2
The Amityville Haunting
ti le recomand pe toate sa le vezi care nu le-ai vazutwinking

| MaryBMTH a răspuns:

O să îți spun și eu câteva, chiar dacă nu-mi dai fundă. Te asigur că le-am văzut și că merită să le vezi și tu.
∆ The others
∆ The conjuring
∆ 30 Days of Night
∆ Mirrors partea 1 și 2
∆ Insidious partea 1 și 2
∆ Trick'r'treat
∆Silent Hill, partea 1 și 2
∆ From Hell

| Bogdan_Brujban_1993 a răspuns:

Paranormal activity(de la 1 la 5); the grudge; the conjuring; mama; the ring

| Andreea_Amalia_1998 a răspuns:

The Exorcist 1 si 2... Funda?