| lorelay19 a întrebat:

Imi spune simie cineva daca a aparut sau va aparea sezonul 2 din Kaichou wa maid-sama? Va rog, spuneti-mi si mie cand va aparea sau daca a aparut dati-mi si mie un link.

2 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Daca tinem cont de cat de popular este manga si cat de popular a fost anime-ul in Japonia cat si in afara sigur o sa apara un sezon 2. Dar o sa mai treaca o perioada pana atunci.

| AragorN88 a răspuns:

Inca nu este nimic anuntat oficial, de ce nu citesti manga pana atunci. O gasesti aici : http://www.mangafox.com/manga/kaichou_wa_maid_sama