| Cum0Cheama a întrebat:

Imi spuneti si mie cel mai de comedie film pe care il stiti?

23 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Bună! Harold & Kumar e foarte fain.

| Dragotta a răspuns:

You Don't Mess with the Zohan

| suffarstar a răspuns:

La Norbit si la Ace Ventura m-am tavalit pe jos de ras. Sunt prea tari.laughing

| Ramo137 a răspuns:

Rasputia

l-am vazut de 4 ori si am ras la fel de tare de fiecare datahee hee

| andru10best a răspuns:

The New Guy sau Duplex

| killllls a răspuns:

Daca vrei sa razi uitate la Mr Bean

| george232323 a răspuns:

Singur acasa, Scary movie, Ted, Placinta Americana, Mr. Bean

| Burdetiu a răspuns:

3 Idioti

| Marylol a răspuns:

Scary movie 1 2 3 4

| ɴιcoleтα a răspuns:

Ted

| DoctorChucky a răspuns:

Mr. Bean
Ted
Placinta Americana
Singur acasa-1
-2
-3
-4
Eddie Murphy
Mr. Nanny
B.D. la munte si la mare
Johnny English

| xoxolove96 a răspuns:

Pineapple expres, placinta americana, scarry movie. big grin

| mady03 a răspuns:

"Dumnezeu pentru o zi":*

| DelenainTVD a răspuns:

Mr.Been

| sochee a răspuns:

Poate iti place:"Le Comiche" (1990),Fracchia contro Dracula 1985, Scuola di ladri (1986),partea 1 si 2.Asta numai daca iti plac filmele italiene.Incearca macar unul si vezi daca merge.Eu cel putin le-am vazut(toata colectia:Fantozzi)Cred ca peste 20 de ori, fiecare film.Rid de fiecare data cu aceeasi pofta.Aici mai tine si de gustul fiecaruia.

| NelaNelutzaaa a răspuns:

Singur acasa, este cel mai hazliu.

| bobitza2010 a răspuns:

Parental Guidance

| Betty100 a răspuns:

Buna Scary Movie e si de groaza, dar mai mult de comedie uitete la. 1 2 3 4 si o sa vezi ca o sa-ti placa. Funda happy

| Betty100 a răspuns:

Buna Scary Movie e de groaza, dar mai mult de comedie uitete la 1, 2, 3, 4 si o sa razi Funda? happy

| andreeadumitriu a răspuns:

What is your number? E super si rolul principal e Justin Timberlake

| Allecsadra a răspuns:

Puicuta cu cucosel.

| AndreutzaMicutza2003 a răspuns:

Placinta Americana-Cursa in pielea goala dupa Antena 1, este film de comedie.

| NelaNelutzaaa a răspuns (pentru AndreutzaMicutza2003):

Nu acest film este porno, sunt fete dezbracate, funda?