| psychopathXgilr a întrebat:

Imi spuneti si mie daca Anandi din mica mireasa se recasatoreste? Daca e asa, de ce?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt fan "Annandi".Din pacate nu avem de unde sti pentru ca si la ei si oriunde ruleaza cu doar 3-4 episoade mai mult ca la noi.Practic nu stie nimeni decat cei ce toarna filmul sau regizorii, pentru ca serialul se toarna in prezent. Daca ma intelegi. Serialul se toarna chiar in aceste clipe de exemplu. Nu stie decat regizorii ce se mai intampla in acea familie. Ca si serialul cu Sandhya ce urmeaza imediat dupa cel cu Anandi.

| happy31animation a răspuns:

Nu cred.