| OdetteSs0000 a întrebat:

Cand face un salt si devine anandi mare din mica mireasa?

Răspuns Câştigător
| Sweetyyyyyy a răspuns:

Buna,uite un site unde poti sa vezi ce se intampla tot filmul http://rozdetrandafiri.blogspot.ro/......reasa.html

5 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

La ce ora e?; 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,Si iubitei mele ii place acel serial.E f frumos intr-adevar.Ca raspuns la intrebarea ta, cred ca e un serial de lun metraj, asa ca va mai dura cred ca pana la primavara ca anandi sa creasca mai mare.Pa.

| OdetteSs0000 explică:

In ce episod?

| Sweetyyyyyy a răspuns:

Http://rozdetrandafiri.blogspot.ro/......reasa.html Buna, asta e un site unde poti sa vezi ce se intampla tot filmul;)