| BooBearForever a întrebat:

Imi spuneti si mie daca Robert Pattinson in realitate este impreuna cu Kristen sau a fost doar pentru imaginea filmului?

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Da, sunt impreuna si in realitate. Sunt zvonuri ca ar fi cerut-o si in casatorie.

| IMC90 a răspuns:

Imediat ce-mi spui cu ce lula mea te afecteaza pe tine chestia asta...
Adica, eu sunt convins ca poti dormi foarte bine la noapte si fara sa stii barfele astea de prostit populatia si distras de la problemele cu adevarat importante.

| BooBearForever explică (pentru IMC90):

Hahaha! uite pentru placerea mea, pur si simplu...nu e trebuie ta ce intrebari pun

| IMC90 a răspuns (pentru BooBearForever):

Vaii, retina crying
ce faceti frate la ora de limba romana?

| alecs91 a răspuns:

Da sunt impreuna