| scumpika89 a întrebat:

vreau si eu niste seriale asiatice(coreene si japoneze) cu adolescenti, liceeni.am vazut deja Heartstrings, Boys over flowers, You're beautiful, Dream High 1 si 2, my princess,hana yori dango,hana kimi, playful kiss, deci vreau ceva la care si razi ceva romantic pareri?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

City hunter
Gumiho-iubita mea vulpita

| BeAmazing a răspuns:

Ploaia de iubire :)
http://www.serialecoreene.com/2012/06/ploaie-de-iubire.html (cred ca-l poti viziona de aici).

Eu am vazut serialul in 2-3 zile, te prinde repede. Sa-mi spui parerea ta dupa ce il vezi (desigur, daca vrei)! :)

| Tsubaki4fun a răspuns:

To the beautiful you