| MaraM a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog frumos cateva filme de Oscar care sunt comedii de actiune?puppy dog eyes
Dau Funda * evident * :O

3 răspunsuri:
| DragosBosss97 a răspuns:

Nu cred ca e film de oscar, incearca Scary Mouvie,Norbit,Crunk Razbunare si Adrenalina si cam atat stiu de comedie si actiune eu sunt mia mult gen horror, acum nu neaparat iti cer funda, raspund la intrebari doar de placere, daca vrei da-mi si mie o cerere de prietenie, bafta cu filmele daca vroiai horror te puteam ajuta mai mult.Pa

| purplepanther a răspuns:

Argo,django unchained,amour,les miserables, beasts of the southern wild, lincoln, silver linings playbook, hero dark thinty, life of pi.

| MaraM explică:

M-a ajutat foarte mult. Multumesc frumos :**