| SoP222 a întrebat:

Imi spuneti va rog niste documentare interesante? Vreau ceva interesant dar nu despre istorie.

5 răspunsuri:
| MisterSTAG a răspuns:

Cauta ceva legat de extraterestrii, univers, planete noi.Sunt foarte interesante si folositoare.M-au facut sa realizez ca din miliardul de planete existente este imposibil sa nu mai fie nici una locuita.

| SoP222 explică (pentru MisterSTAG):

Vroiam un documentar exact. Oricum extraterestrii nu exista, deci nu ma uit la astea happy

| MisterSTAG a răspuns (pentru SoP222):

Aceeasi parere o aveam si eu inainte sa ma documentez mai bine.Si cand zic extraterestrii nu ma refer neaparat la aia din filme, cu oznuri si tehnologie evoluta.Chiar daca se gaseste o bacteriepe o lta planeta tot extraterestu se numeste si ar putea fi generatoare de noi forme de viata.

| SoP222 explică (pentru MisterSTAG):

Eu raman la parerea mea, chiar daca exista miliarde de galaxi, cu miliarde de sisteme solare, cu miliarde de planete, nu exista o alta forma inteligenta de viata. Uita-te la documentarul "planeta privilegiata"

| MisterSTAG a răspuns (pentru SoP222):

Fiecare cu parerea lui big grin