| nechiforboss a întrebat:

In care episod din serialul "Ncis-Ancheta militara" membrii echipei se afla sub acoperire (Gibbs,Dinozzo,Mcgee,Palmer stau la o masa si beau, iar Ziva sta pe o banca si da raportul cu privire la miscarile suspectului)?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

În sez.3, ep.8 (Under Covers)

| nechiforboss explică (pentru faramatania):

Nu nu-i asta...am dat detaliile in paranteza de la sfarsitul intrebarii! Dau funda pentru raspunsul corect!

| faramatania a răspuns (pentru nechiforboss):

Detaliile din paranteza ta pot fi onorate de cineva injectat cu serul adevărului, gen sez 7 același serial, doar așa, presupun că ar exista credibilitate deplină. Poate funda deja îți aparține.