| Peter28 a întrebat:

In ce episod din Naruto, Sasuke se bate cu Naruto, batalia finala. Care este numarul episodului?

Răspuns Câştigător
| Muwz a răspuns:

Deci da din 133 incepe sa se bata cu Sasuke, cum ti-am zis.

10 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Hei, pana acum nu s-a batut in niciunul cu Naruto, care sa fie batalia finala! Sper ca te-am ajutat!

| alabalaportocalala a răspuns:

Tipule Naruto nu s-a terminat, speram sa mai tina ceva pana la batalia finala, momentan sa se termine razboiulwinking

| Muwz a răspuns:

In episodul 133 se bat.133-episodul din Naruto.Batalia finala din Naruto(nu Naruto Shippuden, ca nu asta ai scris)intre Naruto si Sasuke in NARUTO, nu Shippuden... daca pui intrebarea exprima-te clar.In Naruto Shippuden, Naruto vs Sasuke nu a aparut nici in manga, deci nici in anime...Probabil va urma in curand.
P.S.:Cum ai scris tu Naruto si atat se intelege Naruto-prima serie cand este copil.
Naruto Shippuden cred ca este seria la care te referi...
Sper ca te-am lamurit si ti-am fost de ajutor.Mai degraba uita-te la manga ca o sa apara inainte de a aparea in anime. Funda?

| Peter28 explică (pentru Muwz):

Ma refeream la primul sezon, nu la Shippuden

| Feitan a răspuns:

Nu sa batut! in ep 107 doar discuta

| Peter28 explică:

Ma refeream la primul sezon din Naruto, nu la Shippuden, imi pare rau ca nu m-am exprimat corect...

| Ryuuzuka a răspuns (pentru Peter28):

Pai cauta si tu, cam inainte sa plece la Orochimaru, se bate cu Naruto si ii opreste Kakashi sa se mai bata. Pe la jumatatea primei serii.

| Muwz a răspuns (pentru Peter28):

Deci da din 133 incepe sa se bata cu Sasuke, cum ti-am zis.

| AntiNoobs a răspuns:

Salut! Am auzit ca Naruto Shippuden are cam 800de episoade si,, Batalia Finala" ar trebui sa fie la finalul seriei, nu? Fundabig grin?

| pinkbubbles a răspuns:

Episodul 107 tongue

| pinkbubbles a răspuns:

In Naruto exista episoade in care Naruto si Sasuke se bat(de la ep 107), Naruto Shippuden inca nu s-a terminat tongue