| TheDestroierKingOfDark a întrebat:

In ce episod Jiraiya tragea cu ochiul cand Tsunade intrase in piscina aia sau ceva de genul?

2 răspunsuri:
| QueenBey a răspuns:

Offfff 8-| M-am uitat si la alte intrebari de ale tale referitoare la Naruto si vreau sa zic ca esti pe langa subiect mereu! Iti recomand sa te uiti la Naruto de la inceputul inceputurilor! Sa te lamuresc si de data asta! In niciun episod nu apare cum ca Jiraya se uita la Tsunade cand este in piscina! Te va lamuri mai bine epsodul asta de la minutul 10:30
http://www.trilulilu.ro/video-animatie/naruto-shippuuden-episodul-35-ro-sub

| TheDestroierKingOfDark explică (pentru QueenBey):

Uite si deia nu mai plua.:p