| Lykee a întrebat:

In ce este vorba in The Vampire Diaries, cate episoade sunt si cate sezoane?

Răspuns Câştigător
| Hopeees a răspuns:

Hey!
The vampire diaries este cel mai superb serial de dragoste si ti-l recomand!
Este vorba despre Elena, una dintre cele mai populare eleve din liceu a avut parte in urma cu 4 luni de o mare tragedie : parintii ei au murit intr-un accident de avion. Astfel aceasta, impreuna cu fratele ei, in varsta de 15 ani trebuie sa faca fata durerii. Anul scolar tocmai a inceput. Elena impreuna cu prietenele sale sunt fascinate de prezenta unui nou stundent, tanar misterios si carismatic pe nume Stefan. Cei doi tineri au inceput sa vorbeasca, pe scurt facandu-si ochi dulci. Ceea ce nu stie Elena este ca Stefan este de fapt un vampir in varsta de 200 de ani. Chiar daca este un vampir Stefan incearca sa-si ascunda aceste instincte. Stefan are un frate, pe nume Damon care, fata de Stefan tot ceea ce face este sa-si faca treaba de vampir, sa faca rau oamenilor, incercand chiar sa o omoare pe Elena, astfel s-a declansat o adevarata rivalitate intre cei doi frati Serialul The Vampire Diaries este o adaptare a unei serii de carti publicate in 1991.
Are 3 sezoane fiecare cate 22 episoade.
Sezonul 3 are deocamdata doar 10 episoade. In fiecare vineri apare cate un episod.
Funda?batting eyelashes

| butterflyyy a răspuns (pentru Hopeees):

Hello...vezi ca au murit in accident de masina, nu in avionrolling on the floor)))Doamnee uitete frate mai bine la serial...

| Hopeees a răspuns (pentru butterflyyy):

Descrierea este luată de pe un site, acum am văzut și eu. Știu că au murit într-un accident de mașină, dar sincer acum ce e așa amuzant? E o mică greșeală...

| butterflyyy a răspuns (pentru Hopeees):

Pai uitete mai bine cand iei descrierile de pe site-uri!winking

| Hopeees a răspuns (pentru butterflyyy):

Ok, dar ți-am spus, a fost o mică greșeală puppy dog eyes

| Elena_Larisa_2000 a răspuns (pentru Hopeees):

De fapt are 7 sez si apare si al 8-lea laughing

| Serghei1722 a răspuns (pentru Elena_Larisa_2000):

Tu vezi că comentariul ei e din 2012?
Prosta ești fă...

10 răspunsuri:
| StewartCassie a răspuns:

Buna! Sunt 3 sezoane care au fiecare cate 22 episoade. Eu sunt sezonul 2 episod 15. Este foarte frumos filmul. Uita-te si tu :-). Ti-l recomand cu mare drag kiss Vizionare placuta! P.S- La sezonul 3 sunt doar 12 episoade, celelalte vor aparea pe parcurs

| IoanaLoredana a răspuns:

Elena, una dintre cele mai populare eleve din liceu a avut parte in urma cu 4 luni de o mare tragedie : parintii ei au murit intr-un accident de avion .Astfel aceasta , impreuna cu fratele ei, in varsta de 15 ani trebuie sa faca fata durerii. Anul scolar tocmai a inceput. Elena impreuna cu prietenele sale sunt fascinate de prezenta unui nou stundent, tanar misterios si carismatic pe nume Stefan. Cei doi tineri au inceput sa vorbeasca , pe scurt facandu-si ochi dulci .Ceea ce nu stie Elena este ca Stefan este de fapt un vampir in varsta de 200 de ani. Chiar daca este un vampir Stefan incearca sa-si ascunda aceste instincte . Stefan are un frate , pe nume Damon care , fata de Stefan tot ceea ce face este sa-si faca treaba de vampir, sa faca rau oamenilor , incercand chiar sa o omoare pe Elena, astfel s-a declansat o adevarata rivalitate intre cei doi frati Serialul The Vampire Diaries este o adaptare a unei serii de carti publicate in 1991.

| Puffy729 a răspuns (pentru IoanaLoredana):

Ai luat descrierea de pe site? laughing rolling on the floor

| IoanaLoredana a răspuns:

Sezonul 1-22 episoade
Sezonul 2-22 episoade
Sezonul 3- 10 episoade (urmatorul episod apare in data de 13.1. 2012)