| mihaela7228 a întrebat:

In ce filme sau seriale cu vampiri a jucat paul wesley?

Răspuns Câştigător
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Paul Wesley a jucat în serialele: 24, 8 Simple Rules, American Dream, Army Wives, Cane, Everwood, Guiding Light, Smallville, The O. C și Wolf Lake. A mai apărut în alături de Amber Tamblyn în The Russel Girl și a fost protagonistul mini-seriei Fallen. În prezent Paul Wesley poate fi urmărit în rolul lui Stefan Salvatore, în serialul Jurnalele Vampirilor...

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Joaca in serialul "The Vampire Diaries".

| AriaLove a răspuns:

The Vampire Diaries

| bibbiii a răspuns:

Jurnalele vampirilor

| Soborigozaur a răspuns:

The Vampires Diaries (inca joaca)

Filmografia lui

http://www.cinemarx.ro/persoane/Paul-Wesley-88181.html? filmografie#actor

| pettytriff a răspuns:

Serial Fallen (Cazut din cer) cu Paul Wesley