| Mintique a întrebat:

In ce sezon din American horror story revine Violet din sezonul 1? Daca revine. laughing

Răspuns Câştigător
| Hellhound a răspuns:

Daca te referi la actrita se intoarce in 3... personaju nu mai are cum sa se intoarca e practic mort laughing Da oricum dupa parerea mea sezonu 2 si 3 sunt praf, unu era perfect... era ca un horror vechi care se axa pe poveste (nu ca noile filme care sunt doar scarboase) In sezonu 2 si 3 deja nu mai are nimic sens in opinia mea ( gen Satana+ Alien in aceeasi cladire in sezonu 2)

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Personajul nu mai apare.Gata.Ce-a fost in sezonul 1 ramane in sezonul 1.
... Daaar actrita mai apare in sezonul 3.

| Polaris a răspuns:

E protagonistă în sezonul 3.

| andrei1237 a răspuns:

Este posibil sa revina in sezonul 4.