| CleoOo a întrebat:

Heii! Am o intrebare... In serialul American Horror Story, in sezonul 2 nu vor mai aparea actorii din sezonul 1 ( Violet, parintii ei. )? Am vazut episodul 1 din sezonul 2, si e ciudat straight face
Nu vor mai fi in urmatoarele sezoane actorii din primul sezon? :/

Dau funda.

5 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Poate unii dispar, dar actorii in mare parte trebuie sa ramana aceeasi.

| BiuL a răspuns:

Nu e ciudat pentru ca sezoanele nu au legatura intre ele, Primul e despre Casa bantuita, al doilea e Asylum (Azilul de nebuni) si al treilea e Coven (Sabatul de vrajitoare)
Unii actori mai apar altii nu. "Violet" apare in sezonul I si III deocamdata, maica sa doar in primul sezonul si tatal sau doar in primele doua sezoane.

| HaKa93 a răspuns:

In al 2-lea sezon ea nu apare, insa apare taicasu prin ultimele 4-5 episoade.
in sezonul al treilea apare ea impreuna cu baiatul blond, vecina tacanita, fata cu sindromul down(nan) si menajera din primul sezon

| lanadelsex a răspuns:

Sezoanele nu au nici o legatura intre ele. Totusi, unii actori raman.De exemplu, in sezonul doi nu o sa mai apara Taissa (Violet) dar mare majoritate o sa fie.Iar in sezonul 3, apare Taissa, dar apare si un nou personaj, interpretat de actuala iubita a lui Evan. Oricum, povestile sunt diferite in fiecare sezon.Sincera sa fiu, primul sezon e preferatul meu si m-am uitat la celelalte doar de dragul lui Evan laughing

| CleoOo explică:

Eh, atunci nu o sa ma uit la sezonul 2. Vreau sa ii vad pe Violet si Tate impreuna^^. O sa fie in sezonul 3 Tate, nu? laughing

Întrebări recente